Aktualności

Martins Ekwueme w piłkarskim Falubazie!

Ogromne wzmocnienie KS Falubaz Zielona Góra na 24 godziny przed meczem z Unią Turza Śląska w ramach 6. kolejki 3. ligi! Do zespołu dołączył Martins Ekwueme. Jak zapewnił trener Jarosław Miś, zawodnik jest w stu procentach gotowy do gry i wystąpi już w jutrzejszym pojedynku.

– Martins został zgłoszony na cały sezon i jest gotowy do gry w jutrzejszym meczu z Unią Turza Śląska. On był ciągle naszym zawodnikiem, choć do wczoraj był dogadany z innym klubem. Myślę, że dzięki jego obecności powolutku wracamy do ustawienia, jakim kończyliśmy ubiegły sezon. To na pewno dobra dusza, jeśli chodzi o atmosferę w szatni i doświadczenie na boisku. Mam nadzieję, że to będzie dla nas pozytywny impuls i pozwoli nam to uwierzyć we własne możliwości – mówił o transferze „last minute” trener zielonogórskiego zespołu, Jarosław Miś. 

Martins reprezentował barwy piłkarskiego Falubazu w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu, walnie przyczyniając się do utrzymania zespołu w 3. lidze. Piłkarz podpisał kontrakt do 30 czerwca 2018 roku.