Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego jest naszym autorskim projektem i ma na celu kompleksowe szkolenie młodych adeptów piłki nożnej. Wiadomym jest, że nie każdy z naszych podopiecznych będzie w przyszłości najlepszym piłkarzem na świecie, natomiast nadrzędnym celem jest to, aby każdy z nich prowadził zdrowy tryb życia, mógł rozwijać swoje umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych oraz stał się dobrym człowiekiem.

My zaś jako kadra profesjonalnie zarządzająca tym projektem, jesteśmy po to by spełniać funkcję wychowawczą oraz dążyć w kierunku, który sobie obraliśmy. Również ważnym elementem szkolenia w naszej Akademii jest edukacja szkolna. Między innymi , żeby rozwijać się w tym zakresie prowadzimy zajęcia także w języku niemieckim, oczywiście dostosowując je do poziomu naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasi adepci nie tylko będą wspaniałymi sportowcami ale też będą wykazywać się wysoką kulturą osobistą i będą kształtować wysokie standardy etyczne i moralne.

Naszą misją jest stworzenie profesjonalnej Akademii współpracując z najlepszymi klubami w Polsce ,a także w Europie. W przyszłości chcielibyśmy stać się kuźnią talentów, które z naszej Akademii wypływały by do największych klubów. Promowanie nie tylko dobrych wzorców sportowych, ale także społecznych. Stworzenie i pielęgnowanie takich wartości jak wzajemny szacunek, szacunek do przeciwnika oraz godne reprezentowanie naszej Akademii.

Aby jak najlepiej realizować nasze cele od stycznia 2018 r. rozpoczęliśmy, jako  jedyna szkółka piłkarska w Zielonej Górze, ścisłą współpracę zarówno z piłkarskim, jak i żużlowym zespołem K.S. "Falubaz". Mamy nadzieję, że wspólny projekt , znany jako "APMM Falubaz" pomoże nam zrealizować nasze ambitne cele i ułatwi naszym zawodnikom realizację ich sportowych marzeń w oparciu o pierwszą drużynę K.S. "Falubaz", a w przyszłości o najlepsze kluby piłkarskie!

Więcej informacji o APMM Falubaz Zielona Góra znajdą państwo na oficjalnej stronie szkółki www.apmmfalubaz.com

STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA MACIEJA MURAWSKIEGO

Adres do korespondencji: 66-004 Drzonków ul. Olimpijska 3
NIP 929-185-94-00 REGON – 081207761
e-mail: kontakt@akademiamurawskiego.pl

Nr rachunku bankowego 70 2030 0045 1110 0000 0387 5450

Tomasz Skrzypczak
trener
tel. 503 09 95 55

Rafał Zych
trener
tel. 502 74 30 23