Pewne zwycięstwo z Frankfurtem. Dziś mecz w Seelow

Kończy się zgrupowanie pierwszej drużyny KS Falubazu w Słubicach. W środę nasz zespół zagrał kolejny mecz sparingowy. KSF pewnie pokonał FC Frankfurt n. Odrą 5:1. Dziś kolejny mecz towarzyski z Victorią Seelow.

Wygraliśmy to spotkanie 5:1. Podobać się mogła zwłaszcza pierwsza połowa, która w naszym wykonaniu stała na wysokim poziomie. Optymizmem napawa także realizacja zadań i założeń taktycznych nad którymi pracujemy. Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 4:0. Dwie bramki strzelił Przemek Mycan, a po jednej Kuba Babij i Piotr Andrzejczak. W drugiej połowie wprowadziliśmy trochę zmian. Na boisku pojawili się nasi juniorzy. Przez to w grę wkradło się sporo chaosu. Mecz się wyrównał, ale udało nam się prowadzenie. Przeciwnicy zdobyli jedną bramkę, a dla Falubazu piątego gola strzelił Michał Chyrek - powiedział nam II trener KS Falubazu, Patryk Czubak.

Dziś o 19:00 kolejna gra kontrolna. Tym razem KSF zagra z Victorią Seelow.