KS Falubaz wygrywa w Częstochowie

Niespodzianka w Czestochowie! KS Falubaz wygrał wyjazdowe spotkanie III ligi ze Skrą Częstochowa 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli już w pierwszej połowie Martins Ekwueme oraz Przemysław Mycan.

Zielonogórzanie byli zdecydowanie lepsza drużyną na boisku w Częstochowie. Od pierwszego gwizdka ruszyli do ataków i to się opłaciło. W 13 minucie pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Martins Ekwueme, i wyprowadził KSF na prowadzenie. Gospodarze próbowali szybki doprowadzić do remisu, ale na szczęście nasza obrona spisywała się bez zarzutu i odpierała wszystkie ataki. W 34 minucie Przemysław Mycan po indywidualnej akcji zdobył drugą bramkę dla zielonogórzan. To zupełnie podłamało drużynę Skry. Do końca spotkania mecz był dośc wyrównany. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, ale nie były one na tyle skuteczne, aby zmienić wynik spotkania.

KS Falubaz po raz pierwszy na wiosnę wygrywa i znacznie poprawia swoją sytuację w tabeli. Brawo!