Falubaz znów zwycięski!

Pełna rehabilitacja za sobotnią porażkę w Legnicy. Piłkarski Falubaz w zaległym meczu 24. rundy pokonał na wyjeździe Ślęzę Wrocław 0:2.

Wynik spotkania rozstrzygnął się w drugiej połowie gry. W 65 minucie na listę strzelców wpisał się Michał Chyrek. W 82 minucie prowadzenie naszej drużyny podwyższył Przemysław Mycan.

Mecz od początku był w miarę otwarty. Przez większość meczu musieliśmy grać atakiem pozycyjnym. W drugiej połowie zminimalizowaliśmy błędy z pierwszej części gry. Cieszy zwycięstwo tym bardziej, że wrocławski zespół prowadzi Grzegorz Kowalski, któremu bardzo dużo zawdzięczam. Przed dwa lata byłem w Lechii Zielona Góra jego asystentem. To zwycięstwo ma dla mnie drugi wymiar - powiedział po meczu Jarosław Miś w rozmowie z Radiem Zielona Góra.

Po 26. spotkaniach KS Falubaz zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Na koncie ma 35 punktów i od strefy spadkowej dzieli nas 12 oczek.