Aktualności

Zimowe obozy z UKP Falubaz

Mamy zaszczyt zaprosić zawodników UKP Falubaz Zielona Góra do spędzenia ferii na obozach piłkarskich organizowanych przez Nasz Klub

W programie obozu: szkolenie piłkarskie wg modelu szkoleniowego UKP Falubaz mające na celu przygotowanie piłkarskie do kolejnego szczebla rozgrywek młodzieżowych, zajęcia z trenerem motoryki, wycieczki krajoznawcze, ogniska, zabawy integracyjne.

Miejscem wypoczynku i pracy piłkarskiej będą obiekty sportowe w Rewalu w miejscach ekologicznie czystych. Nasze lokalizacje posiadają zespół obiektów sportowo-rekreacyjnych wśród których znajdują się: boiska do gry w piłkę nożną , pełnowymiarową halę oraz ścieżkę zdrowia.

Najważniejszą zaletą naszej propozycji jest troska o odpowiednią opiekę nad uczestnikami obozów, ale przede wszystkim dbałość o jak najwyższe standardy piłkarskiego przygotowania zawodników do kolejnego sezonu rozgrywkowego. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i trenerską wg specjalnie przygotowanego programu zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

Szczegółowe informacje dotyczące obozów zimowych znajdziecie na stronie ukpfalubaz.com