Aktualności

Zagraj w Falubazie!

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra to świeżo upieczony beniaminek trzeciej ligi grupy III (śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie). Mając na uwadze większe wyzwania, które stawia przed nami trzecia liga, szukamy zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił na tym szczeblu rozgrywkowym.

 

To co możemy zagwarantować naszym piłkarzom, to znakomita baza treningowa, stabilność finansowa oraz motywujący system wynagrodzeń. Gra w naszym klubie to szansa na rozwój i pokazanie się w meczach z takimi rywalami jak Ruch Chorzów, ROW Rybnik, czy rezerwy Zagłębia Lubin, Miedzi Legnica czy Górnika Zabrze. Chcemy grać piłkę ofensywną, ciekawą dla kibiców. Nie boimy się też stawiać na młodzież, na której zamierzamy oprzeć naszą drużynę.
Co do młodzieży, to w Falubazie Gran-Budzie i współpracującej z nami Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Falubaz w piłkę nożną gra ponad 600 dzieci, a większość naszych zawodników popołudniami trenuje najmłodsze roczniki. Maciej Murawski, poza prowadzeniem swojej Akademii, pełni też rolę pełnomocnika zarządu do spraw sportowych i czuwa nad sportową stroną całego naszego przedsięwzięcia.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany grą w Falubazie Gran-Budzie w trzeciej lidze, wyślij swoje zgłoszenie na adres: pilkarski@falubaz.com. Napisz kilka słów o sobie, jaka jest Twoja przynależność klubowa, na jakiej grasz pozycji i zgłoś swój akces do naszego zespołu. Czekamy na Was!