Aktualności

Weekend z Falubazem: 02.-03.04.2016

Przedstawiamy plan występów naszych zawodników w trakcie zbliżającego się weekendu. Łącznie wystąpią oni aż w 12 sportowych imprezach. Na nudę nie powinniśmy narzekać.

Sportowe emocje rozpoczną się w sobotę o 11:00 meczem trampkarzy UKP Falubaz w Żarach. O godzinie 12:00 w Zielonej Górze kolejny pojedynek naszych piłkarzy w Centralnej Lidze Juniorów. Tym razem rywalem KS Falubazu będzie Warta Poznań. O 14:30 przy ulicy Sulechowskiej rozpocznie się mecz ligi makroregionalnej, w którym nasza drużyna zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Najważniejsze piłkarskie wydarzenie tego dnia rozpocznie się jednak o 15:00 w Nowej Soli. W kolejny pojedynku IV ligi KS Falubaz zmierzy się z Arką. Na koniec dnia emocje żużlowe na najwyższym poziomie. W Toruniu rozegrana zostanie I runda Speedway Best Pairs z udziałem m.in. Piotra Protasiewicza i Patryka Dudka. Na żywo zawody te pokaże Eurosport 1.

W niedzielę również zaczniemy od pojedynku piłkarskiego. O godzinie 11:00 na boisku przy u. Amelii młodzicy UKP Falubazu zmierza się z Czarnymi Żagań. O godzinie 13:00 inauguracja rozgrywek II ligi rugby. Przy ulicy Wyspiańskiego mecz naszych przyjaciół z Watahy Rugby Club z drużyna z Białegostoku. O godzinie 15:00 punkt główny sportowej niedzieli, trening punktowany żużlowego Falubazu z GKM-em Grudziądz. Goście zapowiadają przyjazd z Krzysztofem Buczkowskim, Artiomem Lagutę oraz Tomaszem Gollobem. W naszym zespole Piotr Protasiewicz, Jason Doyle i Krystian Pieszczek. Na koniec dnia, podobnie jak w sobotę, żużlowe emocje w telewizorze. Od 18:30 w nSport+ transmisja z Memoriału Edwarda Jancarza z udziałem Patryka Dudka.

Do zobaczenia na trybunach!

Sobota:
11:00 - I liga trampkarzy, Promień Żary - UKP Falubaz Zielona Góra 2002, stadion w Żarach
12:00 - Centralna Liga Juniorów, KS Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań, stadion przy ul. Sulechowskiej (dołek)
12:00 - Lubuska Liga Juniorów Młodszych, ZAP Zbąszynek - UKP Falubaz Zielona Góra 2001, stadion w Zbąszynku
14:30 - Liga makroregionalna, KS Falubaz Zielona Góra - Górnik Zabrze, stadion przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze (stadion lekkoatletyczny)
15:00 - IV liga, Arka Nowa Sól - KS Falubaz Zielona Góra, stadion w Nowej Soli przy ul. 1 maja
17:00 - I runda Speedway Best Pairs w Toruniu, Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek, Motoarena w Toruniu

Niedziela:
11:00 - Gupa mistrzowska Młodzika, UKP Falubaz I Zielona Góra 2003 - Czarni Żagań, boisko przy ul. Amelii w Zielonej Górze
13:00 - II liga rugby, Wataha Rugby Club Zielona Góra - Rugby Białystok, stadion przy ulicy Wyspiańskiego w Zielonej Górze
14:00 - Grupa mistrzowska Młodzika, UKP Falubaz II Zielona Góra 2004 - Promien Żary, stadion przy ul. Amelii w Zielonej Górze
15:00 - Trening punktowany, Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz, W69
15:30 - Lubuska Liga Juniorów Straszych, UKP Falubaz Zielona Góra - Piast Karnin, stadion przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze (stadion lekkoatletyczny)
18:30 - Memoriał Edwarda Jancarza, Patryk Dudek, Stadion w Gorzowie