Aktualności

Sportowy weekend: Intensywna sobota w Zielonej Górze

Przed nami kolejny weekend sportowych emocji. Tym razem ich kumulacja przypadnie na sobotę, kiedy to w Zielonej Górze o tej samej porze zaplanowano dwie ważne imprezy.

Sportowy weekend rozpoczyna się dziś o godzinie 13:00. W Poole Jason Doyle wystąpi w inauguracji brytyjskiej Elite League. Swindon Robins, którego Australijczyk jest kapitanem, zmierzy się z miejscowymi Piratami.

W sobotę wszystkie nasze oczy skierowane będą na Zieloną Górę. Tu przy W69 o 12:00 rozpocznie się trening z udziałem żużlowców Falubazu oraz Unii Tarnów. Trzy godziny później powinien rozpocząć się pierwszy w tym roku trening punktowany pomiędzy obiema drużynami. Falubaz i Unia awizują możliwie najsilniejsze ustawienie, co gwarantuje emocje na wysokim poziomie. Również o godzinie 15:00 na boisku przy ulicy Sulechowskiej rozpocznie się kolejny pojedynek IV-ligowego KS Falubazu. Nasza drużyna podejmie Kasztelanię Santok.

W świąteczną niedzielę w Anglii jeden mecz z udziałem naszego zawodnika. Tym razem Jason Doyle i Swindon Robins podejmą Poole Pirates na własnym torze.

Na drugi dzień świąt w Lesznie zaplanowano Memoriał Alfreda Smoczyka z udziałem Piotra Protasiewicza i Patryka Dudka. Jego rozegranie stoi jednak pod dużym znakiem zapytaniem, a ostateczna decyzja ma zapaść jeszcze dzisiaj.

 

Piątek:
13:00 - Elite League, Poole Pirates - Swindon Robins Jason Doyle 

 

Sobota:
12:00 - trening przy W69
15:00 - trening punktowany Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
15:00 - IV liga KS Falubaz Zielona Góra - Kasztelania Santok (boisko przy ul. Sulechowskiej)

 

Niedziela:
18:00 - Elite League, Swindon Robins - Poole Pirates Jason Doyle