Aktualności

Sparing w Tarnowie odwołany!

Zaplanowany na jutro trening punktowany w Tarnowie nie dojdzie do skutku. Nawierzchnia na torze w Mościcach nadal nie nadaje się do bezpiecznej jazdy.

Trening punktowany z Unią miał się pierwotnie odbyć w miniony piątek, jednak już wtedy warunku atmosferyczne i torowe nie pozwoliły na jazdę. W minionym tygodniu w Tarnowie padało praktycznie codziennie i nawierzchnia w Mościcach przyjęła bardzo dużą ilość wody. Organizatorzy robili wszystko co w ich mocy, aby przygotować tor na jutro, jednak niestety nie udało się.

Zielonogórzanie pomimo odwołania jutrzejszego treningu na brak jazdy nie powinni narzekać. Dziś Alex Zgardziński jedzie w meczu I ligi jako gość i zdobywa punkty dla zespołu z Krosna. W czwartek czwórka naszych zawodników wystąpi w eliminacjach do Złotego Kasku. Na piątek zaplanowano trening w Zielonej Górze oraz Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie. Sobota to nasz sparing w Grudziądzu oraz I runda Speedway Best Pairs. W niedzielę natomiast Falubaz zmierzy się z GKM-em w treningu punktowanym w Zielonej Górze.