Aktualności

Seniorzy podejmą Ślęzę. Juniorzy starsi jadą do Poznania

Piłkarski Falubaz kontynuuje ligowe granie. Na najbliższy weekend zaplanowano 7. serię gier na boiskach 3. ligi oraz 5. kolejkę w grupie zachodniej CLJ. W sobotę o godzinie 17:00 seniorzy zmierzą się przy Sulechowskiej ze Ślęzą Wrocław. Juniorzy zagrają w niedzielę o 12:00 w Poznaniu z miejscową Wartą.

Nasi sobotni goście to na tę chwilę 6. ekipa ligi. Po 6 rozegranych spotkaniach Ślęza ma w swoim dorobku 10 punktów. Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska wygrała już w bieżących rozgrywkach z Olimpią Kowary (1:0), Piastem Żmigród (4:2) i rezerwami Śląska Wrocław (5:4) oraz podzieliła się punktami z Lechią Dzierżoniów (1:1). Przed tygodniem wrocławianie ulegli Ruchowi Zdzieszowice 0:1.

KS Falubaz, mając jedno zaległe spotkanie z Pawłowicami Śląskimi, okupuje aktualnie miejsce w strefie spadkowej. 5-punktowy dorobek podopiecznych Jarosława Misia to w całości zasługa spotkań rozgrywanych przy ulicy Sulechowskiej. Na własnym obiekcie żółto-biało-zieloni do tej pory nie przegrali, notując jedno zwycięstwo i dwa remisy. Początek bieżącej kampanii w wykonaniu piłkarskiego Falubaz to szukanie punktów przede wszystkim na własnym obiekcie i nie mamy nic przeciwko temu, by w sobotni wieczór liczba zwycięstw odniesionych przy Sulechowskiej była równa liczbie remisów.

Początek meczu 7. kolejki grupy III 3. ligi pomiędzy KS Falubaz Zielona Góra a Ślęzą Wrocław w sobotę 3 września o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Sulechowskiej.

Juniorzy starsi swoje ligowe obowiązki załatwią w niedzielę 4 września. Podopiecznych Piotra Żaka i Mirosława Kędziory czeka relatywnie krótka podróż do Poznania, gdzie o godzinie 12:00 zagrają z tamtejszą Wartą. Poznaniacy w 3 spotkaniach zgromadzili 4 punkty, wygrywając na wyjeździe z FC Wrocław Academy (3:2) i remisując z Pogonią Szczecin (0:0). Na własnym obiekcie Warta rozegrała tylko jeden mecz, który przegrała 0:2 z Bałtykiem Koszalin.

Początek meczu 5. kolejki grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy KS Falubaz Zielona Góra a Wartą Poznań w niedzielę 4 września o godzinie 12:00 w Poznaniu.