Aktualności

Przekaż 1% na zielonogórską szkółkę żużlową

Wspieraj wychowanków Falubazu! To nic nie kosztuje! Wystarczy przekazać Stowarzyszeniu ZKŻ, które prowadzi zielonogórską szkółkę żużlową, 1% należnego podatku dochodowego za 2015 rok.

To właśnie w 2015 roku egzamin na licencję żużlową zdało aż czterech adeptów naszej szkółki: Wojciech Pilarski, Jakub Zubczyński, Damian Pawliczak i Oskar Potoniec. Wierzymy, że wkrótce to oni będą decydować o sile zielonogórskiego żużla. Mogą im Państwo pomóc w rozwoju sportowych umiejętności, przekazując 1% należnego podatku dochodowego za 2015 rok.Nasi najmłodsi żużlowcy szkolą swój talent pod okiem Grzegorz Kłopota, który kiedyś reprezentował barwy Falubazu. Dziś swoje doświadczenie z wielkim zaangażowaniem przekazuje młodszym, bo wie, że największą radością dla każdego kibica jest moment, kiedy to właśnie zielonogórscy wychowankowie zdobywają punkty w meczach Ekstraligi. Dziś prym w niej wiodą tacy zawodnicy jak Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek i to właśnie ich następców chcemy dzięki Państwa wsparciu wychować.

Aby wesprzeć Stowarzyszenie ZKŻ należy w rocznym zeznaniu podatkowym w części "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" w rubrykę "Numer KRS" wpisać: 0000156865, a w rubrykę "Wnioskowana kwota" wartość 1% należnego podatku dochodowego za 2015 rok!