Aktualności

Poznaj rywala: Steinpol Ilanka Rzepin

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały już tylko cztery kolejki. W najbliższej zagramy na wyjeździe z drużyną Steinpolu Ilanki Rzepin.

 

Nasz najbliższy rywal przez większą część rundy plasował się w czubie tabeli, jednak ostatnio złapał lekką zadyszkę. Przegrał z beniaminkami z Gubina i Słubic oraz tylko zremisował ze Spójnią. Strata aż ośmiu punktów wywindowała go na dziewiąte miejsce w tabeli. Złożył się na nie bilans trzech zwycięstw, czterech remisów i czterech porażek. Ilance średnio wiedzie się na własnym boisku. Gospodarze sobotniego starcia wygrali na nim 3 z 7 meczów. Dwa zremisowali i też dwa razy schodzili z boiska pokonani.

 

Na ostatnich dziesięć sezonów, piłkarze z Rzepina aż siedem spędzili na trzecioligowych boiskach. Pod wodzą trenera Kamila Michniewicza potrafili sprawić niejedną niespodziankę. Obecnie trenerem rzepinian jest Daniel Onichimowski, który wcześniej był asystentem trenera Michniewicza. W klubie zostało wielu piłkarzy pamiętających trzecioligową przeszłość. Są nimi m.in. Dawid Chanas, Mikołaj Kawecki, Adam Popkowski, Andrzej Pawłowski, czy Paweł Sidorowicz.

 

Cel naszego zespołu na ten pojedynek jest prosty. Chcemy przywieźć z Rzepina trzy punkty i umocnić się na czele czwartej ligi. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ gospodarze mają też swoje ambicje i na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą. Sobotni pojedynek rozpocznie się o godzinie 14:00, a poprowadzi go sędzia Michał Gołębiewski z Żagania.

 

Falubazy, czekamy na Was w Rzepinie i wspólnie dopingujemy naszym piłkarzom! Te trzy punkty musimy zdobyć razem!