Aktualności

Poznaj rywala: Odra Bytom Odrzański

Czas na ósmą kolejkę zmagań lubuskiej czwartej ligi. W niej zagramy na wyjeździe z Odrą Bytom Odrzański.

 

Przed naszym zespołem trudny tydzień i dwa ciężkie wyzwania, o których pomyślimy jednak dopiero w sobotę wieczorem. Teraz najważniejsze jest starcie w Bytomiu Odrzańskim. Podopieczni trenera Henryka Mazurkiewicza w siedmiu spotkaniach uzbierali siedem oczek, na które złożyły się dwa zwycięstwa, remis i cztery porażki. Wszystkie punkty bytomianie wywalczyli na swoim stadionie. Na obcych boiskach wiedzie im się zdecydowanie gorzej. Jak dotąd zanotowali cztery porażki.

Miejski Klub Sportowy Odra został założony w 1947 roku. Barwami jest kolor żółty oraz niebieski. Wcześniej zespół nazywał się m.in. Chrobry, Czarni, Terenowiec, Mieszko, czy Cynkmet. Pojemność Stadionu Miejskiego wynosi 1000, a bilety na sobotnie spotkanie będą kosztowały 5 zł (normalny) i 3 zł (ulgowy). Prezesem klubu jest Arkadiusz Telega.

Za siłę ofensywną naszego najbliższego rywala odpowiadają bracia Maciej i Michał Konsewiczowie, a także nieobliczalny Mykyta Loboda. Piłkarze z Bytomia są groźni na swoim obiekcie, ale zdecydowanym faworytem jutrzejszego meczu jest nasz zespół i chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż przywiezienie trzech punktów do Zielonej Góry.

#drużynokibiców, liczymy na Waszą obecność w niedalekim Bytomiu Odrzańskim. Z Waszą pomocą powalczymy o ósme zwycięstwo w lidze. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.