Aktualności

Niech tęcza zaświeci dla nas!

Dla takich meczów gra się w piłkę nożną. Terminarz ułożył się w ten sposób, że rundę wiosenną zaczynamy od spotkań z czołówką. Czas pokonać drugą trudną przeszkodą i powiększyć przewagę nad resztą stawki!

 

Jesienią po dramatycznym boju wyszarpaliśmy zwycięstwo w Krośnie Odrzańskim. Jak się później okazało, jest to jedyna dotychczasowa porażka Tęczy-Homanit na swoim terenie. Podopieczni trenera Macieja Kulikowskiego wygrali aż osiem spotkań, ale zdecydowanie słabiej wiedzie im się na wyjazdach. Bilans Tęczy to 4-1-2, 13 goli strzelonych i 10 straconych. Siedmiopunktowa przewaga zielonogórzan utrzymuje się od końcówki października. Wtedy nasz najbliższy rywal przegrał w Słubicach 0:3. My doskonale pamiętamy też pucharowe starcie, które zamknęło nam drogę do obrony lubuskiego Pucharu Polski.

 

Tęcza-Homanit świetnie rozpoczęła wiosenne zmagania. Pewnie i wysoko pokonała TS Masterchem Przylep 4:0. Bramki strzelali Marcin Piec, Paweł Cierech, Marek Szymczak i Patryk Druchliński. Krośnianie są niezwykle zgraną ekipą. Od kilku sezonów szkielet zespołu pozostaje niezmienny. Piłkarze świetnie rozumieją się na boisku i efektem tego jest druga pozycja w lidze.

 

Dla nas sobotni mecz ma ogromne znaczenie. Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby odskoczyć aż na dziesięć punktów i zapewniłoby spory komfort na dalszą część sezonu. Zapraszamy na "Dołek" w sobotę o 15:00. Arbitrem spotkania będzie Grzegorz Dudek.