Młodzież dała radę!

W kolejnym spotkaniu lubuskiej czwartej ligi szanse dostali młodzi zawodnicy. Wykorzystali ją w stu procentach. Pewnie i wysoko pokonaliśmy Czarnych Browar Witnica i powiększyliśmy przewagę nad Tęczą-Homanit Krosno Odrzańskie już do 14.punktów.

Czarni-Browar Witnica - Falubaz Gran-Bud Zielona Góra 0:5 (0:1).

Bramki: Konieczny 2 (53,69), Lechowicz (10), Okińczyc (60), Czarnecki (86).

Czarni: Kodzis - Sadłowski żk, Kovtunenko żk żk czk, Hajdasz, Grodzki, Łuś (od 53.min Stefański), Piśko, Hojka, Dominiak (od 85.min Skrzypczak), Hriha, Antkowiak.

Falubaz: Budzyński - Ostrowski żk, Wojtysiak (od 76.min Ziętek), Górski, Stachurski (od 76.min Zioła), Żukowski (od 85.min Kaźmierski), Małecki (od 68.min Cipior), Babij (od 30.min Haraś), Lechowicz, Konieczny, Okińczyc (od 74.min Czarnecki).

Do Witnicy nie pojechali m.in. Przemysław Mycan, Maciej Górecki, czy Krzysztof Wierzbicki. Okazję do występu otrzymali Bartosz Konieczny, czy Kacper Lechowicz. Juniorzy świetnie wykorzystali swoją szansę. Wynik otworzył Kacper Lechowicz, a dalsze strzelanie miało miejsce po przerwie. Dwa razy trafił Bartek Konieczny, a swoją bramkę zdobył też młody Dawid Czarnecki. Po przerwie całkowicie zdominowaliśmy rywala i sięgnęliśmy po 19.zwycięstwo w lidze.

W sobotę (04.05) zagramy drugie w tym sezonie derby z TS Masterchem Przylep. Tym razem na wyjeździe, na stadionie przy ul. Turystycznej. Jesienią po fantastycznym spotkaniu, które zapamiętamy na długo wygraliśmy aż 10:0. Piłkarze trenera Andrzeja Boczkowskiego pałają żądzą rewanżu, ale wiosną nie prezentują się na miarę oczekiwań. Zapowiada się ciekawe widowisko, na które już teraz zapraszamy. Przypominamy, że zaplanowany na środę domowy mecz z Odrą Bytom Odrzański został przełożony na 5 czerwca.