Aktualności

Jest nowy termin pojedynku z Włókniarzem

Nie udało się dzisiaj rozegrać treningu punktowanego z częstochowskim Włókniarzem. Przedstawicielom obu klubów szybko udało się jednak znaleźć nowy termin tej spotkania.

Trening punktowany z Włókniarzem Częstochowa pojedziemy w czwartek 24 marca o godzinie 16:00. Prognozy pogody na najbliższe dni są obiecujące i miejmy nadzieję, że tym razem uda się ten pojedynek odjechać.

Informujemy, że zwroty zakupionych biletów na odwołany trening punktowany w dniu 20 marca honorowane są w miejscu ich nabycia. Niezwrócone bilety zachowują ważność na trening, który zostanie rozegrany w nowym terminie tj. 24 marca o godzinie 16-00.

Aby dokonać zwrotu biletu zakupionego przez internet bardzo proszę o przesłanie na adres: bilety@zkzssa.pl dyspozycji zwrotu, która powinna zawierać dane osoby kupującej, ilość biletów i dane jakie zawierały oraz numer zamówienia (można go znaleźć w zakładce "Twoje zakupy").

Po weryfikacji wszystkich przesłanych informacji zwrot zostanie wykonany w przeciągu 3 dni.

W przypadku kiedy nie zostanie podany inny numer konta bankowego, zwrot zostanie wykonany automatycznie przez PayU na konto z którego zostały pobrane pieniądze na poczet zakupu biletów.

Zwrotowi nie podlega opłata manipulacyjna uiszczona na etapie zakupu biletu. Zwrot zostanie wykonany na równowartość zakupionych biletów pomniejszony o opłatę manipulacyjną.