Aktualności

Falubaz świętuje razem ze studentami. Przed nami Bachanalia 2016

Dziś przedstawiciele Falubazu spotkali się z organizatorami tegorocznego święta studentów i porozumieli ws. współpracy na Bachanaliach 2016. Już od tego weekendu przy bachanaliowych wydarzeniach obecne będą Falubazowe akcenty.

Tegoroczne Bachanalia to już 46. edycja studenckiego święta. Od poniedziałku w naszym mieście odbywać się będzie z tej okazji wiele ciekawych imprez, koncertów i innych wydarzeń. Wszystko rozpoczyna się w poniedziałek 16 maja o godzinie 12:00 uroczystą paradą. Jej koniec będzie miał miejsce na zielonogórskim deptaku, gdzie studenci otrzymają klucze do miasta z rąk Prezydenta Zielonej Góry. Od tego czasu to studenci oficjalnie będą rządzić w naszym mieście. Program tygodniowego święta obfituje w wiele ciekawych imprez. We wtorek o 12:30 na Campusie A przy ulicy Szafrana tradycyjny już "Zjazd na byle czym". W czwartek i piątek to koncertowe granie na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego. Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się między innymi Kamil Bednarek oraz Strachy na Lachy. Dzień później usłyszymy Ten Typ Mes i T.Love.

W trakcie tych imprez nie zabraknie akcentów Falubazowych. Osoby biorące udział w koncertach będą miały szanse na wygranie biletów na żużlowe Derby Ziemi Lubuskiej. Swoją obecność potwierdziły także dziewczyny z F16 Falubaz Girls oraz MotoMysz!

Zapraszamy do udziału we wszystkich imprezach tegorocznych Bachanaliów. Więcej informacji i cały plan wydarzeń znajdziecie na stronie www.bachanalia.pl