Aktualności

Dziś przy W69 pierwsze ściganie w sezonie 2016

Na godzinę 15:00 zaplanowano start pierwszego biegu treningu punktowanego pomiędzy Falubazem, a Unią Tarnów. Obie drużyny przystąpią do niego w najsilniejszych ustawieniach.

Zarówno Falubaz jak i Unia pojadą w sobotę w możliwie najmocniejszych składach. Zielonogórzanie awizują w składzie wszystkich seniorów poza niezdolnym nadal do jazdy Jarkiem Hampelem. Goście z Tarnowa przyjadą do Zielonej Góry z Januszem Kołodziejem, Leonem Madsenem i Kennethem Bjerre. W drużynie zadebiutują także pozyskani zimą Mikkel Michelsen, Piotr Świderski oraz Krystian Rempała.

Wejściówki w cenie 10 złotych zakupić można na www.biletynafalubaz.pl, w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan, a także w kasach przy stadionie, które otwarte będą od godziny 14:00. Dla kibiców udostępnione będą sektory I, J oraz trybuna K. Przy wejściu na trybuny kibice otrzymają bezpłatne programy zawodów.

PROGRAM NA DZISIEJSZY TRENING PUNKTOWANY DO POBRANIA I WYDRUKOWANIA --> https://goo.gl/dizMuK

Posiadacze karnetów na sektory I, J, A1, A2, VIP START wejdą na stadion przy użyciu kart kibica poprzez przyłożenie ich do sprawdzarek na bramkach wejściowych. Dzieci do 13 roku włącznie wejdą na zawody na podstawie darmowych zaproszeń.

UWAGA! Bilety z odwołanego treningu punktowanego z Włókniarzem Częstochowa nie obowiązują na sobotni trening z Unią Tarnów.

Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Andriy Karpov
11. Jason Doyle
12. Kenni Larsen
13. Piotr Protasiewicz
14. Krystian Pieszczek
15. Alex Zgardziński

Unia Tarnów:
1. Leon Madsen
2. Mikkel Michelsen
3. Kenneth Bjerre
4. Piotr Świderski
5. Janusz Kołodziej
6. Patryk Rolnicki
7. Krystian Rempała

Trening punktowany Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

14:00 - otwarcie kas przy stadionie

14:30 - otwarcie bram stadionu

15:00 - pierwszy bieg