Aktualności

DuZers rozpoczął treningi. Krystian znów jeździł w Gdańsku

Dziś ponownie dwóch zawodników Falubazu trenowało na torach żużlowych. Tym razem do Wittstock w Niemczech wybrał się Patryk Dudek. Krystian Pieszczek ponownie skorzystał z gościnności gdańskiego Wybrzeża. 

Patryk Dudek ruszył dziś w ślady Piotra Protasiewicza i dziś wybrał się do niemieckiego Wittstock. Tam, przy pięknej pogodzie i dobrych warunkach torowych, miał okazję do pokręcenia pierwszych w tym roku kółek.

PatrykDudek

Drugi trening w Gdańsku zaliczył dziś Krystian Pieszczek. Krycha wczoraj po raz pierwszy wsiadł na żużlowy motocykl po zimowej przerwie i kręcił treningowe kółka. Dziś to powtórzył i jutro na treningu przy W69 będzie najbardziej rozjeżdżonym zawodnikiem z całej stawki.

capture-20160316-182659

Jutro motocykle żużlowe powinny wreszcie zawarczeć przy W69. Na ten moment czeka wielu zawodników, ale również kibiców. Pierwszy wyjazd na tor planowany jest na godzinę 12:00 jednak ta godzina może zmienić. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych oraz stanu nawierzchni. Od samego rana obserwujcie nas na profilu Falubaz Facebook, gdzie na bieżąco będzie informować o sytuacji przy W69.

źródło: patrykdudek.com/pieszczek-racing.pl