Aktualności

Dochód z prezentacji na pomoc pogorzelcom!

Prezentacja Falubazu to wielkie sportowe wydarzenie, które w tym roku odbędzie się 10 marca w dniu 60-tych urodzin Legendy naszego klubu Andrzeja Huszczy. Dochód z prezentacji jak co roku trafi na cel charytatywny.

W tym roku pomożemy osobom, które straciły dom w pożarze na Chynowie. Ta tragedia dotknęła dwie mieszkające po sąsiedzku rodziny. Nie mogliśmy pozostać wobec tego obojętni – mówi kapitan Falubazu i wiceprezes Fundacji Falubaz Pomaga Piotr Protasiewicz.

Bilety w cenie 10 złotych trafią do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. O szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.

60 urodziny Andrzeja Huszczy będą największym urodzinowym przyjęciem w historii naszego miasta! Obecność na tym wydarzeniu to absolutny obowiązek każdego kibica Falubazu. Impreza, która rozpocznie się o 18:30, odbędzie się w ramach „60 godzin z Falubazem”, czyli trzydniowego zgrupowania całej drużyny w Zielonej Górze (8-10 marca).