Aktualności

Czas powrócić do ścigania! Około 15:00 pierwszy trening przy W69

To już prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Około godziny 15:00 na tor przy W69, po kilku miesięcznej przerwie, powrócą żużlowcy Falubazu Zielona Góra.

Dokładna godzina pierwszego wyjazdu na tor uzależniona jest od stanu toru. Od rana pracuje na nim sprzęt ciężki, a wszystko nadzoruje trener Marek Cieślak. Na szczęście wszystkiemu sprzyja pogoda. W Zielonej Górze jest słonecznie i dość ciepło. To pozwala z optymizmem patrzeć na dzisiejszy plan naszej drużyny.

capture-20160317-095228

Kogo zobaczymy dziś na torze? Z zielonogórskiej drużyny zabraknie na pewno Jasona Doyla, który przebywa w Anglii i szykuje się do weekendowych zawodów. W Zielonej Górze jest już natomiast Kenni Larsen, dla którego będzie to pierwszy kontakt z naszym torem. Poza żużlowcami Falubazu, w dzisiejszym treningu udział zapowiedzieli także żużlowcy Włókniarza Częstochowa. Na niedzielę zapowiedziany jest bowiem pierwszy test mecz pomiędzy tymi drużynami.

Dziś na społecznościowych serwisach powracamy do oznaczenia #CzasPowrócićDoŚcigania. Obserwujcie uważnie nasze konta na Facebooku, Twitterze oraz Instagrami, gdzie znajdziecie sporo informacji oraz zdjęć z dzisiejszych jazd treningowych.