Aktualności

Czas na przełamanie!

Piłkarze Falubazu mają już dość porażek. Nasi chcą zakończyć niechlubną passę i zacząć wiosenne punktowanie.

 

Wszyscy doskonale wiemy, jak wygląda sytuacja naszego zespołu. Trzy porażki, przedostatnie miejsce w tabeli i tylko jedna strzelona bramka. Miejmy nadzieję, że limit pecha już się wyczerpał. Falubaz potrzebuje punktów. Jednak w meczu z mocną Ślęzą nie będzie o nie łatwo.

Rywal z Dolnego Śląska to bardzo doświadczona i silna drużyna. Ślęza zazwyczaj plasuje się w czołówce trzeciej lidze i w obecnym sezonie jest podobnie. Obecnie wrocławianie to czwarta siła rozgrywek. Podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego mają tylko trzy punkty straty do lidera z Polkowic. W rundzie jesiennej nasi przegrali we Wrocławiu 2:6. Dwie bramki w tamtym spotkaniu strzelił Jakub Babij. Sobotni przeciwnik dobrze radzi sobie w Zielonej Górze. Ostatnie dwa pojedynki padły ich łupem (wygrane 4:1 i 3:0).

Zdecydowanym faworytem jutrzejszego meczu będą goście. Oni walczą o zupełnie inne cele niż nasz zespół. Trener Andrzej Sawicki przestrzega przed skreślaniem jego zespołu. Zobaczcie co szkoleniowiec zielonogórzan powiedział o sobotnim pojedynku. http://pilkarski.falubaz.com/post/sawicki-zwyciestwo-najlepszym-lekarstwem

Pierwszy gwizdek sędziego Andrzeja Urbana z Bolesławca zabrzmi o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Sulechowskiej. Zapowiada się piękna, słoneczna pogoda. Przyjdźcie i wspomóżcie dopingiem naszą ekipę. Przecież jeszcze nic nie jest stracone!

 

Drużyny juniorskie:

Centralna Liga Juniorów:

U-19: Falubaz Zielona Góra – Chrobry Głogów, niedziela godzina 15:00

U-17:  Falubaz Zielona Góra – Śląsk Wrocław, sobota godzina 13:00

U-15: Zagłębie Lubin – Falubaz Zielona Góra, mecz wyjazdowy

 

Foto. Ślęza Wrocław