Aktualności

CLJ wraca do Zielonej Góry. KS Falubaz gra z Miedzią Legnica

Już jutro juniorzy starsi piłkarskiego Falubazu zainaugurują rozgrywki grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów w Zielonej Górze. Podopieczni Piotra Żaka i Mirosława Kędziory podejmą na stadionie przy ul. Sulechowskiej Miedź Legnica. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Druga kolejka sezonu 2016/2017 w CLJ i drugi beniaminek na rozkładzie KS Falubaz Zielona Góra. Po nieudanym starcie do rozgrywek, w którym zawodnicy z Mychą na piersi ulegli w Gliwicach miejscowemu Piastowi 1:3, w piątkowe popołudnie młodzi zielonogórzanie dostaną szybą okazję do rehabilitacji. Na Sulechowską przyjeżdża Miedź Legnica.

Ekipa z województwa dolnośląskiego prawo do gry na najwyższym szczeblu rozgrywek juniorskich w Polsce wywalczyła sobie dzięki efektownej wygranej w barażach z Piastem Karnin. „Miedzianka” rozbiła gorzowski zespół, dwukrotnie wygrywając 6:0. Dla naszych gości piątkowy mecz w Zielonej Górze będzie zarazem inauguracją sezonu, ponieważ mecz pierwszej kolejki z FC Wrocław Academy został przełożony na 17 sierpnia.

Początek meczu 2. kolejki grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy KS Falubaz Zielona Góra a Miedzią Legnica w piątek 12 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Sulechowskiej.