Aktualności

Trampkarze młodsi wciąż bez zwycięstwa
Dnia 14.04.2018 piłkarze Falubazu z rocznika 2004 rozegrali derbowe spotkanie z MUKS 11 Zielona Góra. Na obiektach przy ul. Amelii doszło do bardzo ciekawego spotkania. Zespół gospodarzy postawił ciężkie warunki naszym. W pierwszej połowie przeważaliśmy i stworzyliśmy kilka ciekawych akcji pod bramką rywali. Po jednej z nich w polu karnym został sfaulowany Jakub Kołodenny i sędzia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Piotr Kozak i pewnym strzałem dał prowadzenie drużynie trampkarzy. W drugiej połowie po kilku zmianach w składzie mecz się wyrównał i po indywidualnych błędach w obronie zespół MUKS 11 wyrównał... Mimo dobrej mobilizacji i przewagi w końcówce spotkania nie udało się strzelić zwycięskiej bramki. Zabrakło chłodnej głowy i finalizacji. W kolejnych meczach liczymy już na zwycięstwo!

Dodajmy również, że w pierwszej kolejce trampkarze młodsi zremisowali ze Zrywem Zielona Góra 0:0 i aktualnie zajmują czwarte miejsce w tabeli II ligi okręgowej trampkarzy.

MUKS 11 Zielona Góra - KS Falubaz II Zielona Góra 1:1 (1:0)
Skład: Przybyła, Dawcewicz, Dłubała, Dytko, Stachowski, Szymański, Jabłoński, Zientarski, Fórmaniak, Kołodenny, Kozak P.
Rezerwowi: Ląd, Androwiak, Szałęga, Jaroni, Kozak D.