KS Falubaz wygrywa z Tęczą

Za nami kolejny mecz towarzyski przed inauguracją rozgrywek III ligi. Drużyna Jarosława Misia, która w minionym tygodniu wznowiła treningi, zagrała dziś drugi sparing. Tym razem wygrała z Tęczą Krosno Odrzańskie 4:1.

Dzisiejszy mecz miał wyraźne dwie odsłony. W pierwszej na boisku zaprezentowali się zawodnicy rezerwowi, juniorzy oraz kilku zawodników testowanych. KS Falubaz pomimo kilku sytuacji nie zdołał zdobyć bramki, co natomiast udało się gościom. Tęcza tym samym na przerwę schodziła z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie na boisku pojawili się piłkarze, którzy jeszcze kilka tygodni temu, wychodzili w pierwszej jedenastce na ligowych spotkaniach. Obraz spotkania wyraźnie się zmienił. KS Falubaz był przede wszystkim skuteczniejszy, czego efektem są zdobyte cztery zdobyte bramki.

KS Falubaz Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzański 4:1 (0:1)